Podejmij działanie i osiągnij sukces! Poradnik motywacyjny dla kobiet

HELENE LERNER
Podejmij działanie i osiągnij sukces! Poradnik motywacyjny dla kobiet
Opis

Przedstawiamy fragment z książki znanej telewizyjnej prezenterki, autorki kilku bestsellerów, laureatki nagród – Helene Lerner.

Pisarka od lat prowadzi szkolenia, doradza jak być dobrym menedżerem a przede wszystkim stara się wzbudzać w kobietach poczucie własnej wartości.

Dlaczego przedstawicielki płci pięknej tak rzadko obejmują stanowiska pracowników wyższego szczebla? Problem stanowią niepewność siebie oraz wewnętrzne bariery.

Z ebooka dowiesz się:

– jak pokonywać strach przed niepowodzeniem,
– co tak naprawdę ogranicza kobiety,
– jak brak ambicji wpływa na dokonywanie zmian,
– co zrobić, żeby otwarcie zadawać pytania, znajdować źródło problemów i zabierać głos,

a przede wszystkim jak ZACZĄĆ DZIAŁAĆ!

Dane szczegółowe
Pobierz
Fragment

Przed osiągnięciem spektakularnego sukcesu często powstrzymuje nas strach. Może on zaburzać naszą rzeczywistość. Często opiera się na nieprawdziwych przekonaniach, między innymi na bezpodstawnych przesądach dotyczących płci. Wystarczy jednak stanąć na wysokości zadania i podjąć konkretne działanie, aby ten strach przezwyciężyć. Już sama wizja działania może wyzwalać strach, ponieważ wiąże się z koniecznością opuszczenia własnej strefy komfortu. Nie ma w tym jednak nic złego, ponieważ podejmowanie wyzwań pozwala nam się rozwijać. Pewność siebie przejawia się w gotowości do wypływania na nieznane wody i podejmowania kolejnych słusznych działań, a także oswajania się z tym, co powoduje, że […]